ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартував велопробіг маловідомими пам’ятками Львівщини

|

У Львові сьогодні, 10 серпня, стартував “Велопробіг маловідомими пам ’ятками архітектури Галичини ” . Триватиме велопробіг протягом трьох днів. Цю акцію організувало Студентське братство Львівського національного університету ім. І.Франка за підтримки Львівської міської ради, яка виділила на велопробіг 1,5 тис. грн.

“З 10 до 12 серпня відбуватиметься сам велопробіг. Акція розрахована на 25 учасників. За три дні ми плануємо подолати близько 200 км. Це вже друга мандрівка на велосипедах Львівщиною: вперше ми їздили Золотою підковою Львівщини, тепер же – маловідомими пам’ятками Городоцького, Жовківського та Пустомитівського районів”, – зазначив координатор велопробігу Юрій Пирч.

За його словами, акція проводиться з метою популяризувати велотуризм серед української молоді, а також – щоб привернути увагу громадськості до необхідності збереження культурної спадщини України.

По закінченні велопробігу учасники планують випустити буклет із тими пам’ятками архітектури, які вони відвідали, та короткою довідкою про історію та стан цього замку, палацу, храму чи костелу. Як запевнив начальник відділу сім’ї та молоді управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міськради Дмитро Пушкарьов, мерія готова профінансувати видання цього буклету. Інформує zaxid.net .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.