ОСТАННІ НОВИНИ

ВО "Свобода" передала в ЦВК виборчий список з 407 осіб

|

9 серпня Голова Всеукраїнського об`єднання “Свобода” Олег Тягнибок, заступник голови ВО “Свобода” Богдан Бенюк у супроводі членів об`єднання “Свобода” вчора, 9 серпня, подали на реєстрацію в Центральну виборчу комісію документи кандидатів у народні депутати України.

Як інформує прес-служба ВО «Свободи», виборчий список Всеукраїнського об`єднання “Свобода” складається з 407 українців. Середній вік кандидатів – 38 років, найстарший кандидат у народні депутати – 79-річна народна артистка Галина Яблонська. У списку 191 кандидат віком до 35 років, що складає 46,9%.

Понад 85% від загальної кількості кандидатів у народні депутати мають вищу освіту; 94% – члени Всеукраїнського об`єднання “Свобода”.

Найбільше серед кандидатів від Всеукраїнського об`єднання “Свобода” управлінців – 104, що складає понад 25% від загальної кількості. Кандидатами від об`єднання є 64 підприємці, 32 педагогічних працівників, 25 лікарів, 10 юристів, 6 журналістів, 2 священики. Понад 12% виборчого списку складають депутати місцевих рад. 3 кандидати – сільські голови. Серед кандидатів – 17 пенсіонерів та 52 безробітних.

У виборчому списку ВО “Свобода” – 2 академіків, 2 докторів та 13 кандидатів наук, 4 аспірантів і 15 студентів. Крім цього, серед кандидатів – Лауреат Шевченківської премії, 3 народних та 1 заслужений артист України, заслужений юрист України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.