ОСТАННІ НОВИНИ

Достатньо обіцянок!

Я. БОРГУШ

|

Лист до редакції

Знову вибори. Позачергові. А скільки їх ще буде… Не думалося, не гадалося. Минув “Майдан”. Усі думали, що стане краще. Ті, що з трибун закликали нас із вами голосувати за них, перемогли. Заклик “Разом нас багато!” чим закінчився? Пересварилися, порозбігалися, пороз`єднувалися. Не так. Давайте ще вибори. А потім? Не вийде, то, може, ще раз? І так далі. Може, ще один “Майдан”? Гроші знайдемо. Бавитися, то бавитися. А що народ? Та що їм народ. Знову пообіцяють і… забудуть. Як каже прислів`я, обіцянка — цяцянка, а дурневі радість.

Може, не так? Обіцяли: зробимо те, зробимо се, а дійшли до “корита”, перепрошую, до влади, то забули. Наступного разу ще щось придумають, ще щось пообіцяють. Може, вдасться, як завжди. Але ні. Декому вже набридло бачити одні і ті самі обличчя по телевізору, тільки в різних костюмах та в різних блоках, партіях. Ці люди вже приросли до тих крісел, годі відірвати. І все гасла: “Буде краще! Буде краще!” А коли це буде? Достатньо нам політиків, які тільки й те роблять, що обіцяють. А ми їм віримо. Дивно. Дуже віримо.

Заводи не працюють. Люди не з доброї волі повиїжджали за кордон на заробітки. А їхні діти? Якими вони виростуть? Без материнської ласки, без батькової науки… І що маємо робити? Далі вірити, а пізніше казати, що помилялися? Сподіватися, що інший буде кращий? Він так солодко обіцяє. А кого ж обирати? Обирати треба тих, хто ділом, а не словом старається, щоб наша держава стала багатшою. Щоб ми не їздили світ за очі, а у своїй країні працювали і жили заможно.

Ось приклад — ТВК “Південний”. Що було тут одинадцять років тому? А тепер — подивіться самі. На місці пустиря, болота виросло маленьке європейське містечко. І зробив усе це не якийсь дядечко з-за кордону, а наш, місцевий — Петро Іванович Писарчук. І таких треба до влади господарів, які прагнуть, щоби ми трудилися на своїй землі. Будемо ми багаті — буде і держава багата.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.