Уже наступного тижня на вулиці Парковій, 7а розпочнуть аварійно-відновлювальні роботи підпірної стінки, що запобігає зсуванню ґрунту. Як повідомила прес-служба Львівської міської ради, з резервного фонду міського бюджету на ремонтні роботи виділено 135,398 тис. грн.
За словами начальника управління капітального будівництва Богдана Коваля, вже виготовлена проектна документація, а відновлювальні роботи триватимуть близько двох місяців.
Аналогічна ситуація і з підпірною стінкою на вул. Просвіти, 1. Тут аварійно-відновлювальні роботи, які виконує ТзОВ Компанія «ВЕЕМ – Будсервіс», тривають вже три тижні і продовжуватимуться ще два місяці. З резервного фонду міського бюджету Львова на ремонт стінки виділено 184, 386 тис. грн.




