ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться міжнародна конференція «Від конфлікту до порозуміння»

|

Міжнародна науково-методична конференція «Від конфлікту до порозуміння: теорія і практика громадянського суспільства» розпочнеться завтра о 9.30 Національному університеті «Львівська політехніка» .

У конференції братимуть участь фахівці в соціальній сфері Львівської міської ради, науковці Національного університету “Львівська політехніка” та Запорізького інституту державного та муніципального управління. Серед міжнародних гостей – науковці з університетів Канади та Німеччини. Серед учасників конференції – керівники шкіл, викладачі вищих навчальних закладів, представники громадських організацій та духовенства , передає прес-служба ЛМР.

Метою конференції є привернення уваги науковців, дослідників та фахівців до актуальних питань теорії і практики застосування альтернативних підходів до розв’язання конфліктів у контексті розвитку демократії та розбудови громадянського суспільства в Україні. Також до інтеграції і глобалізації соціально-економічних і соціокультурних процесів, що відбуваються у світі, потреби гуманізації суспільних відносин, необхідності особливої уваги до загальнолюдських цінностей, стосунків між людьми, міжособистісного спілкування, міжнаціональних відносин та діалогу культур.

«Подібні заходи з метою пошуку нових альтернативних підходів до розв`язання соціальних конфліктів у Львові вже проводились, але цього разу співпраця буде трьохсторонньою: між представниками України, Німеччини та Канади. Плануємо провести конференцію, дві третини якої займатимуть пропозиції до практичного вирішення проблем у суспільстві. Зокрема таких, як попередження насильства та агресії у стосунках між людьми та перехід до відновного правосуддя на засадах примирення і порозуміння між кривдником і потерпілим», – повідомив начальник відділу у справах неповнолітніх Львівської міської ради Тарас Гурей.

Учасники конференції працюватимуть за такою схемою: конфлікт – експертиза, діагностика, трансформація конфлікту – розв’язання конфліктів у дії.

Конференція триватиме до 2 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...