ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина посідає третє місце в Україні за рівнем техногенного навантаження

|

Львівська область посідає третє місце в Україні за рівнем техногенного навантаження. Сьогодні на Львівщині розташовано 1 тисяча 149 потенційно небезпечних підприємств.

“Львівщина є техногенно навантаженою і за масштабами ризику техносфери , насиченості техногенно небезпечними підприємствами займає третє місце в Україні», – наголосив під час регіональної наради МНС України та керівників потенційно-небезпечних, хімічно-небезпечних об’єктів Львівщини перший заступник начальника Головного управління МНС України в Львівській області Іван Дідух.

За рівнем техногенного навантаження Львівщина поряд зі Запорізькою, Луганською, Одеською областями. «Тут є процеси як природного характеру, так і питання безпеки підприємств», – підтвердив слова Івана Дідуха заступник начальника ДІ ЦЗ та ТБ України Андрій Мацків.

За словами першого заступника начальника Головного управління МНС України в Львівській області, на Львівщині нараховують понад 90 хімічно-небезпечних об’єктів.

Як підкреслив начальник відділу ДІ ЦЗ та ТБ головного управління МНС у Львівській області Степан Бондарчук, якщо виникне аварійна ситуація, у зону ураження може потрапити 67 тисяч населення нашої області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...