ОСТАННІ НОВИНИ

Одуха не переконав Сеника у позитиві двоставкового тарифу

|

Голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник не бачить особливого позитиву у двоставковому тарифі на тепло. І навіть заступник міського голови Микола Одуха сьогодні, під час колегії ЛОДА, не зміг переконати чільника ради у перевагах двоставкого тарифу, який діє лише у Львові.

Члени колегії сьогодні під час засідання підбили підсумки минулого опалювального сезону та обговорили завдання щодо підготовки наступного. Представник мерії визнав, що рівень розрахунків населення за спожите тепло був незадовільним. Однак пояснив, що причиною тому була мала поінформованість мешканців та політичні дискусії навколо тарифів.

«За спожите тепло протягом року можна платити посезонно, а можна розтягнути оплату на цілий рік. Мешканець все одно платить за рік ту саму суму. Ми просто розтягуємо цю суму на рік», – вкотре пояснював Микола Одуха.

«Я розумію природу двоставкового тарифу, однак мене, як голову обласної ради та як споживача, ви не переконали в його перевагах. Якщо я людина, яка чує про це часто і спілкується на цю тему, не розумію. То що говорити про пересічного мешканця», – зазначив Мирослав Сеник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...