ОСТАННІ НОВИНИ

Головою студради банківського інституту став Ярослав Омельчук

|

Студенти Львівського інституту банківської справи УБС НБУ обрали собі нового голову студентської ради, передає прес-служба ЛІБС. Ним став студент другого курсу факультету банківської справи Ярослав Омельчук.

Він переважним числом голосів переміг у змаганні студента ІІ курсу Назара Кундрю та третьокурсника Віталія Лакіна. Кандидати презентували себе, свої заслуги перед студрадою та пропонували програму подальшого розвитку студентського органу влади. Потому рішення затвердили на конференції. Нового голову обрано на рік.

До цього обов’язки голови студентського самоврядування виконувала Юлія Веренько, що була одним із організаторів органу студентського самоврядування в інституті банківської справи. Юлія Веренько обиралась керівником двічі.

Студентська дорадча рада у Львівському інституті банківської справи УБС НБУ створена 6 жовтня 2005 року як Вищий орган студентського самоврядування. Мета – координація та покращення функціонування студентських самоврядних структур, сприяння науковій, навчально-пізнавальній, творчій, культурно-спортивній діяльності студентів, розвиток громадянського суспільства шляхом підтримки та розвитку органів студентсько-аспірантського самоврядування, студентських ініціатив та ін.

Студентська дорадча рада об’єднує всі добровільні організації, гуртки та спілки в ЛІБС УБС НБУ. Молодіжна студентська організація має право представляти і захищати свої законні інтереси та інтереси своїх членів у навчальному закладі і за його межами, вносити пропозиції до адміністрації ЛІБС УБС НБУ; розповсюджувати інформацію та пропагувати свої ідеї та цілі; підтримувати різноманітні міжнародні контакти та зв`язки з студентськими самоврядними організаціями; брати участь у розробці та виконанні міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних програм, спрямованих на поліпшення становища студентів та молоді, захисту їхніх прав та інтересів та ін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...