ОСТАННІ НОВИНИ

Бюджет розвитку Львова не виконують

|

За перший квартал цього року бюджет розвитку Львова виконано лише на 20%. Як повідомив голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Андрій Стецьків, невиконання бюджету розвитку спричинено сповільненим продажем землі та комунального майна, які становлять значну частку в його дохідній частині.

Нагадаємо, бюджет розвитку міста цього року затверджено в розмірі 180,1 мільйона гривень.

«Якщо не буде позитивної тенденції у виконанні бюджету розвитку, комісія фінансів та планування бюджету ініціюватиме його перегляд. Необхідно з’ясувати з виконавчими органами, чи реально виконати суму 130 мільйонів гривень від продажу комунального майна та землі. Якщо ні, ми переглядатимемо капітальні видатки бюджету розвитку, аби не розпочинати ті об’єкти, які не вдасться завершити протягом бюджетного року», – прокоментував Андрій Стецьків.

Натомість загальний фонд бюджету Львова виконано на 107,7 %. Від початку року до нього надійшло 153,3 мільйона гривень, а це на 11,1 мільйона більше, ніж передбачено у плані.

Як пояснив Андрій Стецьків, перевиконання загального фонду бюджету відбувається за рахунок збільшення надходжень податків на доходи з фізичних осіб. Їх на сьогодні перевиконують на 115,9%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...