ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура покарала посадовців СЕС та ветконтролю

|

Органи прокуратури Львівської області провели перевірки з питань додержання вимог законодавства України при ввезенні на митну територію України м’ясопродукції, її переробці та подальшій реалізації суб’єктами господарювання. За результатами перевірки притягнуто до відповідальності 34 особи, з них 8 службових осіб СЕС та 4 службовці органів ветеринарного контролю, повідомляє обласна прокуратура.

Зокрема, перевірками була охоплена діяльність Західної регіональної митниці, її вантажних відділів та митних постів Львівської області, Львівської торгово-промислової палати, Головного управління в справах захисту прав споживачів, Державної інспекції з контролю за цінами у Львівській області, Головного управління ветеринарної медицини Львівської області, ДПА у Львівській області, Львівська обласна СЕС та відповідні міські, районні та міжрайонні підрозділи вказаних установ.

Також перевірялась діяльність суб’єктів господарювання, які здійснюють оптово-роздрібну торгівлю м’ясом та м’ясопродуктами. До проведення таких перевірок залучались фахівці органів державної податкової, санітарно-епідеміологічної, ветеринарної та митної служб, територіальні підрозділи управління державної служби боротьби з економічними злочинами УМВСУ у Львівській області. Всього за наслідками проведених перевірок органами прокуратури Львівської області винесено 43 документи прокурорського реагування, з них: 15 подань та приписів, 6 протестів, 22 постанови про порушення адмінпровадження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...