ОСТАННІ НОВИНИ

Соціальні виплати тепер здійснюватимуть оперативніше

|

Виплати грошових соціальних допомог з цього місяця обіцяють здійснювати оперативніше. Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, тепер цим займатимуться не відділи райадміністрацій, а управління соціального захисту.

«Це пришвидшить процес надходження коштів до мешканців. Раніше управління соціального захисту перераховувало кошти районним відділам, а вже після того гроші надходили на рахунки людей. Тепер грошові соціальні допомоги перераховуватиме саме управління», – повідомила заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ольга Лесюк.

Нагадаємо, що в управлінні соціального захисту Львівської міської ради здійснюють виплати таких соціальних допомог: допомога у зв’язку з вагітністю і пологами, допомога на догляд за дитиною віком до 3 років незастрахованим матерям, одноразова допомога при народженні дитини, допомога на дітей, що перебувають під опікою чи піклуванням, допомога на дітей одиноким матерям, тимчасова державна допомога дітям, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

Початковий план субвенції з державного бюджету України для виплати соціальних грошових допомог цього року становить 140, 2 мільйона гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...