ОСТАННІ НОВИНИ

Ющенко і Янукович матимуть план у понеділок

|

Робоча група представників Президента і Прем’єр-міністра узгодила структуру пакету політичного компромісу для забезпечення дострокових виборів до парламенту.

Як повідомляє прес-служба президента, про це заявив перший заступник голови його Секретаріату Іван Васюник.

Сторони погодилися, що для виходу з політичної кризи необхідно прийняти низку політико-правових рішень – пакет політичного компромісу.

Основу пакету складає комплекс рішень, необхідних для забезпечення чесних, прозорих, демократичних виборів до Верховної Ради. Зокрема, йдеться про належне фінансування позачергових виборів.

“Окремі рішення спрямовано на те, щоб унеможливити виникнення у майбутньому обставин, які спричинили поточну політичну кризу”, – йдеться в повідомленні.

Сторони також погодилися на створення на паритетних засадах єдиної робочої комісії з підготовки проекту нової редакції Конституції України.

Протягом суботи-неділі експерти працюють над підготовкою проектів окремих нормативно-правових актів, які після погодження робочою групою буде у понеділок, 7 травня, представлено на розгляд Президентові і Прем’єр-міністрові, передає Українська правда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...