ОСТАННІ НОВИНИ

До Великодніх свят ВАТ «Концерн Хлібпром» випече 77 тонн пасок

|

До Великодніх свят ВАТ «Концерн Хлібпром» планує випекти у всіх регіонах своєї присутності близько 77 тонн пасок, що на 10% більше, ніж минулого року, повідомляє прес-служба компанії.

При цьому ДП «Львівський хлібозавод № 5» має намір випекти близько 20 тонн. пасок. Львів’янам представлять паски чотирьох різновидів – по 100, 200, 500 та 800 гр. Вісімсотграмові паски – новинка заводу. Як обіцяє керівництво заводу, такий великодній гостинець, як ця пасочка, цьогоріч набуде нового змісту. Новий елітний різновид паски виготовлятиметься з додаванням мигдалю, цукатів та упаковуватиметься в подарункову коробку.

Традиційно на хлібозаводі будуть виготовляти паски на опарі за випробуваною роками технологією і тільки з натуральної сировини.

До 7 % виготовленої святкової продукції хлібозавод має намір роздати по інтернатах, лікарнях, реабілітаційних центрах та пансіонатах .

Планується, що паски П’ятого хлібозаводу будуть у продажу з 4 квітня.

«Концерн Хлібпром» – материнська компанія групи підприємств з виробництва хліба повного циклу, що об’єднує у своєму складі 14 хлібозаводів та 3 комбінати хлібопродуктів (елеватор/млин) у Західній та Центральній Україні. Концерн входить до десятки найкрупніших національних виробників хліба, йому належать 5,3% українського ринку хлібобулочних виробів. ВАТ «Концерн Хлібпром», входить до холдингу «Універсальна інвестиційна група».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.