Українська Народна Партія вважає, що реформування виборчого законодавства має розглядатися не як спроба змін у законах на користь однієї з політичних сил, а як перехід до нового рівня законодавства. Саме воно має забезпечити реальний вплив виборців на персональний склад представницьких органів влади та уряду та унеможливить фальсифікації результатів виборів.
Як повідомляє прес-служба ЛОО УНП, наразі Українська народна партія готує два законопроекти, які у квітні планує внести до парламенту. Це будуть доопрацьовані, з урахуванням досвіду останніх років, проекти виборчого кодексу та закону “Про вибори народних депутатів України”.
«Події, що відбуваються у Парламенті, ще раз засвідчують правильність позиції УНП, яка під час виборів наголошувала – «не дивись на писок, а дивись у список», і засуджувала формування різноідеологічних мегаблоків. Сьогодні соціологічні результати показують, що ми були на правильному шляху, пропонуючи йти єдиною правицею ще на минулі на вибори. І ми дуже цінуємо те, що все-таки сьогодні наші ідеологічні побратими прислухалися до ініціативи УНП щодо об’єднання у Правицю», – заявив голова Львівської обласної організації УНП Богдан Козак.




