ОСТАННІ НОВИНИ

В’язівський заявляє про великий дефіцит Пенсійного фонду

|

Народний депутат від «Нашої України», член парламентського комітету з питань соціальної політики та праці Володимир В’язівський заявив, що реальний дефіцит Пенсійного фонду зараз більший, аніж будь-коли, передає прес-служба блоку «Наша Україна».

За його словами, у 2006 році з державного бюджету в Пенсійний фонд спрямовано 15,3 мільярди гривень. Із них 7,3 мільярда було записано як кошти на покриття дефіциту, а ще 8 мільярдів – як кошти на виплату пенсій за різними пенсійними програмами. «А в 2007 році з державного бюджету в Пенсійний фонд планують спрямувати 21 мільярд гривень, тобто майже на 6 мільярдів гривень більше, ніж минулого року», – підкреслив він.

«Бездефіцитний бюджет» Пенсійного фонду у виконанні Януковича – лише словесна еквілібристика. Насправді 21-мільярдна дотація держави Пенсійному фонду свідчить про цілковиту безпорадність уряду в питаннях балансування пенсійного бюджету”, – переконаний В. В’язівський.

«Якби Янукович і Папієв справді хотіли зробити бюджет Пенсійного фонду бездефіцитним, вони би прислухалися до вимог опозиції і збільшували заробітну плату та запроваджували в повному обсязі єдину тарифну сітку. Саме підвищення заробітної плати і одночасні заходи з її детінізації призведуть до бездефіцитності бюджетного фонду, а політика Януковича поки що веде в протилежному напрямі», – підкреслив народний депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.