ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські багатодітні мами не знають про свої пільги

|

Львівські багатодітні мами необізнані з інформацією щодо своїх пільг. Як розповіла під час сьогоднішньої прес-конференції головна спеціалістка інформаційно-аналітичного відділу Оксана Корнецька, до такого висновку привів пілотний проект, який мав на меті прослідкувати ефективність роботи соціальних працівників із надання багатодітним сім’ям інформації щодо їхніх пільг.

За словами Оксани Корнецької, більшість багатодітних сімей узагалі не обізнані зі своїми пільгами щодо безкоштовного харчування в дошкільних закладах, пільг на оздоровлення. Не знають вони й про існування різних соціальних допомог для багатодітних сімей. Не ознайомлені опитані й з роботою громадських організацій.

Як розповіла Оксана Корнецька, у чинному законодавстві багатодітних сімей не визначено як окрему категорію, що потребує соціальної допомоги та має право на отримання допомог лише за статусом малозабезпеченої сім’ї. «Варто зазначити, що оскільки пільги передбачено не одним, а кількома законами, матерям важко отримати інформацію про всі пільги та допомоги», – додала Оксана Корнецька.

Що ж до проблем, які найбільше турбують багатодітні сім’ї , то це – фінансові нюанси, оплата комунальних послуг та інші аспекти повсякденного життя.

Пілотний проект проходив за допомогою анкет, які розповсюджували серед відвідувачів відділення соціального захисту Сихівської райадміністрації. За словами Оксани Корнецької, незабаром такі анкетні опитування відбудуться й в інших відділах соцзахисту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.