ОСТАННІ НОВИНИ

Цьогоріч на оздоровлення дітей області надали три мільйони гривень

|

Цьогоріч на оздоровлення дітей в обласному бюджеті передбачено майже три мільйони гривень. Про це під час засідання обласної міжвідомчої комісії з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді, яке відбулося вчора, розповів начальник управління у справах сім’ї та молоді ЛОДА Адрій Корнат.

Як повідомляє офіційний сайт ЛОДА, за його словами, торік 115 тисяч дітлахів із Львівської області побувало на відпочинку за межами області. А обласна оздоровча кампанія стала однією з найякісніших по Україні після Київської та Донецької областей. «Цього року плануємо збільшити показники», – зазначив Андрій Корнат. Для цього є відповідні кошти. Торік на оздоровлення дітей в обласному бюджеті було закладено 1 мільйон 300 тисяч гривень.

«Цього року ми зуміємо оздоровити більше дітей, хоча на загальноукраїнському рівні перед нами не ставлять надто високих показників. Будемо працювати на якісні, а не кількісні показники, які залежатимуть від наданих коштів на 1 дитину», – резюмував Андрій Корнат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.