ОСТАННІ НОВИНИ

У міськраді створили відділ, що координуватиме культурний капітал Львова

|

У Львівській міській раді створили відділ маркетингу та культурних індустрій управління культури та туризму. Завдання новоствореного відділу полягатиме у координуванні культурного капіталу, що є у Львові. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

«Є багато культурних інституцій у Львові, які не використовують усі свої ресурси вповні, – зазначив він. – Окрім того, ми залучатимемо до співпраці людей, які працюють у певних культурних сегментах приватно: архітектори, дизайнери тощо».

Спершу відділ займеться аудитом у всіх творчих сил, що сконцентровані у місті, аби потім мудро їх координувати.

Начальник нового відділу Богдан Шумилович додав, що творчим людям та установам необхідна самоорганізація. Відтак для них проводитимуть різні форуми, семінари та низку інших заходів, які сприятимуть їхньому розвитку.

«Коли людина захоче відкрити підприємство, яке виготовлятиме вітражі, то вона прийде до нас. Ми разом проаналізуємо чи потрібний такий вид діяльності у місті на теперішній момент чи потрібно щось інше», – навів приклад своєї роботи новоспечений начальник відділу.

Передовсім відділ проводитиме маркетингове дослідження, результати якого допоможуть прогнозувати культурний розвиток наперед.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.