ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбувся оперативний збір силових структур і відомств України

|

У Львові на базі Повітряного командування “Захід” Повітряних Сил Збройних Сил України відбувся оперативний збір, до якого залучалися представники інших силових структур і відомств України. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.

Керівником збору був командир цього об’єднання генерал-лейтенант Петро Осипенко.

До заходу, крім офіцерів управління Повітряного командування “Захід”, командирів підпорядкованих з’єднань і частин, також залучалися представники Генерального Штабу ЗС України, штабу Західного оперативного командування, Західного територіального командування Внутрішніх військ МВС України та Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Головна мета заходу полягала у вивченні питань застосування з’єднань та частин Повітряного командування “Захід” у сучасних умовах та оцінці індивідуального рівня знань офіцерів з питань теорії оперативного мистецтва.

Протягом збору його учасники ознайомилися з основними заходами Плану розвитку Повітряного командування “Захід” на 2007 рік, підвищили професійний рівень у питаннях виконання завдань відповідно до визначених ситуацій, покращили знання щодо забезпечення вибухопожежобезпеки військових об’єктів та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.