ОСТАННІ НОВИНИ

Дяків хоче обговорити етику всього депутатського корпусу

|

Депутат Львівської міської ради Теодор Дяків не розуміє, чому на нього образився його колега свободівець Василь Павлюк. Щоб розставити всі крапки над «і», Т. Дяків пропонує провести спеціальне засідання комісії з депутатської етики, за участю зацікавлених депутатів та ЗМІ. На засіданні він хоче обговорити етичні та професійні засади діяльності всього депутатського корпусу.

Громадський форум Львова, членом якого є Теодор Дяків, підтримує ініціативу депутата. Він акцентує увагу на тому, що потреба широкого діалогу про депутатську етику назріла давно. ГФЛ також звертається до комісії з питань законності та депутатської етики з проханням провести це засідання відкрито і публічно.

Нагадаємо, днями лідер фракції ВО “Свобода” у міській раді Львова Василь Павлюк звернувся до депутатів зі закликом «розібратися» з пуб лічними висловами депутата Т. Дяківа, який на думку В. Павлюка, у прямому ефірі на 12-му каналі л ьвівського телебачення принизив гідність у сього депутатського корпусу, назвавши його некомпетентним і неграмотним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.