ОСТАННІ НОВИНИ

ВО «Свобода» вимагає створити комісію для з’ясування діяльності «МакДональдза»

|

Депутат Львівської міської ради, голова постійної комісії житлової політики, член ВО «Свобода» Степан Павлюк звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою створити тимчасову контрольну комісію для з`ясування діяльності «МакДональдза».

Відтак у зверненні, розміщеному на офіційному сайті Всеукраїнського об’єднання «Свобода», йдеться про те, що ще 28 грудня 2006 року депутат міськради Степан Павлюк подав депутатський запит щодо “з`ясування питання дотримання підприємством з іноземними інвестиціями “Мак Дональдз Юкрейн Лтд.” зобов`язання щодо проведення за власні кошти без наступної компенсації ремонтно-будівельних робіт та реконструкції зовнішніх та внутрішніх мереж на суму не менше, ніж 1,65 млн. грн.».

Як йдеться у зверненні, рішенням від 21 квітня 2000 року №156 “Про надання в оренду нежитлових приміщень у будинку №35 на пр. Свободи” виконавчий комітет Львівської міської ради вирішив надати в оренду підприємству з іноземними інвестиціями “Мак Дональдз Юкрейн Лтд.” нежитлові приміщення першого поверху площею 181,4 кв.м., нежитлові підвальні приміщення площею 80 кв.м. у будинку №35 на просп. Свободи . Оренда передбачає термін у 50 років для розміщення закладу громадського харчування “Мак Дональдз”.

У цьому рішенні в п.2 також передбачено, що умовами договору оренди є проведення орендарем за власні кошти без наступної компенсації ремонтно-будівельних робіт і реконструкції зовнішніх та внутрішніх мереж на суму не менше, ніж 1,65 млн. гривень. Перелік робіт погоджується з департаментом житлового господарства та Галицькою районною адміністрацією м. Львова.

Новий заклад почав працювати ще з жовтня минулого року. Управління комунальної власності департаменту 11 січня звернулося до ШІ “Мак Дональдз Юкрейн Лтд.” з проханням повідомити про виконання зобов`язання, однак орендар зі свого боку повідомив на що при будівництві були затрачені кошти: ремонт дороги по вул. Михальчука – 112 400,00 грн.; укладка тротуарної плитки по просп. Свобода – 441 293,00 грн.; безоплатна передача кабеля для розвитку мереж “Львівводоканалу; – 16 025,00 грн.; розвиток соціальної інфраструктури – 15 188,55 грн.; на розвиток електричних мереж міста “Львівобленерго” – 283 783,53 грн.; самі роботи із збільшення потужностей електромереж – 548 269,00 грн.; ЛМПК “Айсберг” – 46 680,68 грн.; роботи, пов`язані з укріпленням фундаменту будинку і приведення до ладу підвальних приміщень всього будинку, перекладка внутрішніх інженерних мереж у зв`язку з їх критичним станом – 187 586,00 грн.;- будівельні роботи із будівництва ресторану у розмірі понад 1 млн. гривень.

«Однак, як вбачається з цієї відповіді, вона не містить підтвердження погодження виконаних ПП “Мак Дональдз Юкрейн Лтд.” робіт з департаментом житлового господарства та Галицькою районною адміністрацією м. Львова. Крім того, ПП “Мак Дональдз Юкрейн Лтд.” не долучило жодних документів, що підтверджують виконання робіт та проведення оплати за їх виконання. Відтак, така відповідь ПП “Мак Дональдз Юкрейн Лтд.” не є належним підтвердженням виконання останнім передбаченого рішенням міськвиконкому від 21 квітня 2000 року №156 обов`язку щодо виконання за власні кошти без компенсації ремонтно-будівельних робіт та реконструкції зовнішніх та внутрішніх мереж на суму не менше, ніж 1,65 млн. гривень», – йдеться у зверненні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.