ОСТАННІ НОВИНИ

УГКЦ продовжуватиме рух за тверезе життя

|

Одним із основних напрямів цьогорічної діяльності Українська Греко-Католицька Церкви стане рух за тверезе життя. Як розповів під час сьогоднішньої прес-конференції Глава УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар, саме це питання було однією з чільних тем 34 сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

Синод відбувався 7-8 лютого в Брюховичах.

За словами Блаженнішого Любомира, залежність від алкоголю є тією проблемою, проти якої необхідно боротися спільними зусиллями. «Ми мусимо представити людям красу здорового життя. Але не можна комусь допомагати проти його волі», – наголосив Кардинал Гузар.

Владика розповів, що протягом цього року УГКЦ організовуватиме просвітницькі заходи щодо боротьби з алкоголізмом. «Сподіваюся, цьогоріч відбуватимуться різні зустрічі, де фахові працівники представлятимуть тематику узалежнення, як звільнитися і не стати залежним від алкоголю», – наголосив Любомир Гузар. Крім того, Владика пообіцяв долучити до цієї роботи й різні рекламні заходи щодо боротьби зі залежністю.

Як розповів Владика, ще однією із не менш суттєвих тем Синоду стало обговорення питання про відновлення в людях месійного духу, що є вірою в Бога. «Є люди, які з різних причин відчужуються від церкви, тому де б вони не були, нам треба їм допомогти. Це наша ціль», – підсумував Кардинал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.