ОСТАННІ НОВИНИ

Обговорюють плани будівництва льодового палацу

|

Представники хокейного клубу «Львів» звернулися до постійної депутатської комісії молодіжної політики спорту і оздоровлення з пропозицією підтримати будівництво льодового палацу у Львові, передає прес-служба міської ради.

Члени комісії підтримали ідею доцільності розміщення у Львові льодового палацу та рекомендували представникам хокейного клубу «Львів» підготувати необхідну проектно–кошторисну документацію та надати інвестеційні гарантійні листи. Окрім того, члени комісії виявили бажання зініціювати спільне засідання за участю постійної депутатської комісій архітектури, містобудування та охорони історичного середовища і комісії землекористування, аби будівництво льодового палацу у Львові якнайшвидше втілити в життя.

Як повідомив Валерій Веремчук, член комісії, минулої п’ятниці депутатська комісія молодіжної політики, спорту і оздоровлення зустрічалася з міським головою Андрієм Садовим. На зустрічі серед інших питань обговорювали питання будівництва льодового палацу. За словами п. Веремчука, міський голова Львова Андрій Садовий доручив директору департаменту економічної політики Олегові Синютці та директору департаменту гуманітарної політики Олексі Побурко вивчити й опрацювати це питання.

Під можливе будівництво льодового палацу пропонують три земельні ділянки, а саме на Сихові, у Рясному та на вул. Мазепи. Слід зазначити, що орієнтовно будівництво льдового палацу коштуватиме українським інвесторам близько 1,5 мільйона євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.