ОСТАННІ НОВИНИ

Наступної сесії депутати міськради почують роз’яснення інциденту в Польщі

|

Наступної сесії Львівської міської ради депутати почують роз’яснення інциденту, що стався із львівською делегацією поблизу міста Жешува. Принаймні, у цьому переконаний міський голова Львова Андрій Садовий, який сьогодні зустрівся із генеральним консулом Польщі у Львові Вєславом Осуховскі та передав йому офіційного листа, прийнятого вчора під час сесії.

За його словами, генконсул пообіцяв, що проведуть розслідування, результати якого оприлюднять депутатам міськради.

Відповідні листи мер скерував і в Міністерство закордонних справ і до польських міст, із якими Львів має партнерські відносини.

«Я не дозволю, щоби львів’ян ображали», – сказав Андрій Садовий.

Нагадаємо, що вчора під час сесії міськради депутат Микола Гембар розповів, що 21-ого січня, коли львівська делегація поверталася з Вроцлава до Львова, поблизу Жешува автобус зупинили польські поліцейські. У водія не виявилося одного з необхідних документів для проїзду територією Польщі, і поліціянти почали вимагати хабара – спочатку 500 злотих, а потім – 3,5 тисяч злотих (понад шість тисяч гривень).

За словами М. Гембара, поліцейські брутально поводилися з львів’янами, незважаючи на те, що в делегації була хвора жінка та діти. Інцидент тривав майже чотири години і закінчився лише після того, коли керівник делегації попередив про можливі серйозні наслідки для українсько-польських стосунків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.