ОСТАННІ НОВИНИ

За півтора місяці у Львові викрали 200 каналізаційних люків

|

За останні півтора місяці у Львові викрали майже 200 каналізаційних люків, які встановило ЛМКП «Львівводоканал». Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив журналістам головний інженер «Львівводоканалу» Володимир Садовий.

За його словами, протягом цього року підприємство встановило 740 люків на загальну суму 226 тисяч гривень. «Станом на перше вересня уже викрали 700 люків. А за останні півтора місяці зникло ще майже 200», – наголосив Володимир Садовий. «Ми почали ставити вже й поліпропіленові люки, але їх знову крадуть. У Личаківському районі викрали два і один у Шевченківському», – підкреслив головний інженер «Львівводоканалу».

Як розповів заступник директора «Львівтеплоенерго» Юрій Яцимин, цьогогоріч також викрали 250 люків, які належать цьому підприємству. «Цьогоріч ми втановили майже 200 полімерних люків і наразі не маємо жодного факту їх викрадення. Вони не піддаються жодній переробці», – наголосив Юрій Яцимин. Так, на думку заступника директора «Львівтеплоенерго», крадії просто втрачають інтерес до цих люків.

Своєю чергою Володимир Садовий підкреслив, що найчастіше крадені люки використовують для здачі на металобрухт. На його думку, аби хоча б частково позбутися цієї проблеми, варто закрити всі ті пункти прийому металобрухту, які приймають крадені люки. Окрім того, до цієї роботи варто залучити правоохоронні органи.

У результаті – заступник начальника Львівської міського управління МВСУ у Львівській області Сергій Маруняк запропонував «Водоканалу» проводити спільні рейди пунктів прийому металобрухту, аби виявити, які з них приймають крадені люки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.