ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’яни можуть залишитися на свята без гарячої води

|

Якщо рівень оплати за послуги теплопостачальних підприємств не підвищиться, то львів’яни ризикують залишитися без гарячої води на Новорічні та Різдвяні свята. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив директор «Залізничнетеплоенерго» Мирон Терех. «Нас можуть так на Новий рік обмежити, що місто залишиться без гарячої води»,– сказав він.

За його словами,тепер ситуація з розрахунками за газ є доволі складною, бо люди навіть за старими тарифами не платять у повному обсязі, а за листопад рівень розрахунків упав ще нижче.У Франківському районі цей показник становить 16%, а в Личаківському – 20%. Проблеми з газовиками вдалося залагодити лише через те, що місто вкотре надало субвенцію на оплату боргів за газ.

М.Терех не знає, чи вдасться підписати з газовиками угоди про постачання газу на третю декаду грудня через низький рівень розрахунків.

Борги споживачів за цей опалювальний сезон перед обома теплопостачальними організаціями становлять майже сім мільйонів гривень. Натомість борги підприємств перед газовиками перевищили 27 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.