ОСТАННІ НОВИНИ

Через протести вболівальників «Карпат» участь Львова у Євро-2012 під загрозою?

|

Через протести вболівальників ФК «Карпати» робота щодо підготовки Євро-2012 у Львові є під загрозою, принаймні саме такої думки заступник начальника організаційно-інформаційного відділу Львівської міської ради Остап Процик. Про це він повідомив журналістам під час сьогоднішньої прес-конференції на тему «Позиція міської влади щодо оренди стадіону «Україна».

За його словами, ситуація щодо оренди стадіону «Україна» ФК «Карпати» може значно погіршити імідж України. «Я вже півтора роки займаюся справою Євро-2012, а зокрема, участі Львова у цьому проекті. Хочу сказати, що для того, аби Львів міг брати в цьому участь – зроблено дуже багато. І зараз я відчуваю, що ці напрацювання під загрозою, через те, що в нас речі, які вирішуються за столом переговорів, виносяться на вулицю», – зауважив Остап Процик. На його думку, якщо футбол перестає бути лише спортивною темою, стаючи питанням політики і вуличних акцій, то це значить, що в місті є серйозні проблеми.

Окрім того, за словами заступника міського голови з гуманітарних питань Василя Косіва, для інспекторів УЄФА, які приїжджали до Львова, важливим було питання єдності і консолідації. «Коли є такі акції, такі дії, місто є нестабільним і немає певності в тому, що воно зможе реально підготуватися і зробити все, щоб прийняти Євро-2012 в себе»,– прокоментував Василь Косів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...