ОСТАННІ НОВИНИ

Критика ГФЛ зосередиться на Садовому

|

Активістам Громадського форуму Львова не подобається «нейтралітет», якого дотримується міський голова Львова Андрій Садовий. Відтак, ГФЛ попереджає: «Віднині його критика буде спрямована не проти окремих керівників чи окремих структурних підрозділів міськради, а проти міського голови, оскільки він несе персональну відповідальність за діяльність своїх підлеглих», – йдеться в повідомленні від ГФЛ.

«Така лінія поведінки підтверджує те, що бездіяльність управління на чолі з А. Левиком у питаннях охорони культурної спадщини, усі порушення, допущені в процесі псевдореставрації площі Ринок, реконструкції Гауптвахти… відбуваються за безпосередньої причетності міського голови до цих зловживань, потурання і підтримки таких дій. Причому схожу тактику міський голова застосовує і в інших сферах», – йдеться в повідомленні.


Активісти ГФЛ вимагають скликати відкритий «круглий стіл» за участю Андрія Садового, керівництва управління охорони історичного середовища, представників громадських організацій. «Сподіваємося почути прямі відповіді міського голови на прямі запитання щодо бездіяльності та зловживань, допущених із вини його підлеглих. Нарешті слід дати публічну оцінку діям посадовців, спростувати або підтвердити висунуті звинувачення та поставити крапку в цьому питанні», – зазначено в тексті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...