ОСТАННІ НОВИНИ

Податкова виявила порушення в діяльності заготівельників металобрухту

|

23-и перевірки на 23-ох підприємствах, що займаються заготівлею брухту металів, здійснили органи ДПА у Львівській області і виявили 23 порушення, передає відділ зв’язків із громадськістю ДПА у Львівській області. За результатами перевірок, до бюджету дораховано разом із фінансовими санкціями майже 5 мільйонів гривень.

Відповідно до інформації, отриманої від управління економіки Львівської обласної державної адміністрації, за цей період обсяг відвантаженого залізничним транспортом металобрухту досяг 157 тисяч тонн. На території області 66 СПД на 102 земельних ділянках здійснюють господарську діяльність зі заготівлі та переробки брухту.

Під час проведення контрольно-перевіркових заходів встановлено, що найбільшими експортерами металобрухту у Львівщині є фірми, зареєстровані в таких країнах як Польща, Молдова та Словаччина. Брухтозаготівельні суб’єкти підприємницької діяльності, як правило, заготовляють металобрухт за місцезнаходженням продавця відповідних металоконструкцій, а не на території облаштованих спеціалізованих ділянок. Це сприяє тіньовій заготівлі металобрухту з подальшим оформленням документів від фіктивних СПД.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...