ОСТАННІ НОВИНИ

Цьогоріч майже 120 тисяч безробітних скористались послугами центру зайнятості

|

Майже 120 тисяч безробітних мешканців Львівської області впродовж дев’яти місяців цього року скористались соціальними послугами центрів зайнятості. Про це повідомляє офіційний сайт ЛОДА.

Обсяги пропозиції робочої сили у січні-вересні формувалися з таких працівників: звільнених за власним бажанням – 10,2 % від загальної чисельності незайнятих громадян, які користувалися соціальними послугами, вивільнених осіб з підприємств, установ та організацій – 7,0 %, випускників навчальних закладів – 4,9 %, незайнятих з різних причин понад рік осіб – 18,9 %.

Послуги служби зайнятості понад рік отримували більше як 22 тисячі безробітних осіб. Порівняно з аналогічним періодом минулого року обсяги довготривалого безробіття зменшилися у півтора раза.

Середня тривалість безробіття упродовж січня-вересня становила вісім місяців, що на один місяць менше, ніж у відповідному періоді торік.

Реклама партнерів

У січні-вересні соціальні послуги служби зайнятості отримували 1,1 тис. членів безробітних сімей. Рівень працевлаштування таких осіб порівняно з минулим роком збільшився з 18,0% до 25,2 %.

Зріс рівень працевлаштування мешканців сільської місцевості, з 14,6% до 17,0 %. Їхня частка у загальній чисельності безробітних становила 55,4 % проти 54,2 % у відповідному періоді торік.

Упродовж 9 місяців п. р. центри зайнятості надали соціальні послуги 65,2 тис. незайнятих жінок, відсоток яких у загальній чисельності незайнятих громадян становив 54,3.

Соціальні послуги служби зайнятості отримували 55,6 тисяч осіб віком до 35 років. Рівень працевлаштування цієї категорії громадян перевищив загальний показник і становив 32,6 % проти 28,5% у січні-вересні торік.

За станом на 01.10.2006 року актуальними в центрах зайнятості були 7453 вакансії. На одне вільне робоче місце (вакантну посаду) у середньому претендувало 6 осіб.

Одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування підприємницької діяльності впродовж 9 місяців отримали 929 безробітних, з них кожна друга особа – молодь віком до 35 років, кожна третя – жінка та мешканці сільської місцевості.

Шляхом надання дотацій працедавцям працевлаштовано 1 тисяча 113 безробітних.

Упродовж січня-вересня послугами служби зайнятості скористалось 18,6 тис. осіб з числа вразливої категорії громадян. З них працевлаштовано 3,8 тис. осіб, між тим на заброньовані робочі місця – 1,2 тис.

Центри зайнятості допомогли знайти місце праці 179 особам з обмеженими фізичними можливостями.

Професійним навчанням, перенавчанням та підвищенням кваліфікації було охоплено 7,6 тис. осіб. У виконанні громадських робіт брали участь 14,4 тис. безробітних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...