ОСТАННІ НОВИНИ

Доля Олійника вирішиться незабаром в кабінеті Януковича

|

Завтра Прем’єр-міністр України Віктор Янукович починає зустрічі з головами усіх обласних державних адміністрацій тет-а-тет. Про це повідомила радник глави уряду, народний депутат України Ганна Герман.

«Зустрічі відбуватимуться віч-на-віч: прем’єр-міністр – губернатор. За результатами цієї розмови робитимуться висновки, і глава уряду визначатиметься, чи скеровувати в область перевірку», – наголосила Західній інформаційній корпорації Г.Герман.

За її словами, Віктор Янукович 17 жовтня зустрінеться з головою Київської ОДА Вірою Ульянченко, головою Закарпатської ОДА Олегом Гаваші та головою Рівненської ОДА Віктором Матчуком.

«Губернатори звітуватимуть перед Прем’єр-міністром. Ще невідомо, у якому порядку голови ОДА зустрічатимуться з Віктором Януковичем. Відомо лише про вівторок – 17 жовтня, коли з главою уряду зустрінуться керівники трьох областей. Саме після цих зустрічей Віктор Янукович робитиме висновки про роботу в регіонах і вирішуватиме, чи скеровувати в ту чи іншу область перевірку», – підкреслила Г.Герман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...