Начальник міського управління транспорту і зв’язку Микола Курган нарікає на бездіяльність працівників Державтоінспекці на проспекті Свободи, передає прес-служба міської ради. Чиновник помітив, що утім 20 липня двоє працівників ДАІ Володимир Гутник та Володимир Туганець, які мали би чергувати і стежити за порядком, замість того, щоб виконувати свої службові обов’язки, сиділи у своїй приватній машині.
“Оскільки з боку міської влади вчиняються кроки для наведення порядку з перевізниками в місті, то повинна бути й співпраця з боку інших служб, і ДАІ також. Лише так можна буде врешті розв’язати транспортну проблему в місті”, ─ цитує прес-служба пана Шкургана.
Як повідомлялося раніше, управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради на виконання доручення міського голови Львова Андрія Садового про впорядкування руху і зупинок маршрутних таксі у центрі міста налагодило співпрацю з управлінням ДАІ УМВСУ у Львівській області задля наведення порядку в центральній частині міста, зокрема контролювання дотримання водіями маршрутних таксі місць зупинки на проспекті Свободи.