ОСТАННІ НОВИНИ

Олійник вивезе львівських управлінців керувати гірськими районами

|

У гірських районах Львівщини зовсім небагато добрих управлінців. Про це сказав голова Львівської ОДА Петро Олійник на закритті програми „Державне управління і місцеве самоврядування на шляху до Європи. Передача досвіду: Центральна Європа – Україна”, що відбулося сьогодні.

За його словами, коли розпорядженням Президента України Віктора Ющенка з посади були звільнені голови РДА, то виникла проблема з підбором кадрів заступників голів. «Це неправильно, коли на посаду заступника голови претендує тільки одна людина. Як мінімум на одну посаду має претендувати три кандидатури», – сказав Петро ОлійникОсобливо складна ситуація з підбором кадрів в тих районах, які знаходяться в межах 70 км від Львова.

„В Жовківському та Перемишлянському районах немає проблем з підбором кадрів, складна ситуація в гірських районах”, – сказав Петро Олійник.„Особливу увагу потрібно приділити підготовці державних кадрів з віддалених районів області” – зазначив Петро Олійник. „Потрібно готувати людей зі Львова, а не з сіл”, – сказав він.

Повідомляє Обсерватор з посиланням на Гал-інфо.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...