„Залізничтеплоенерго” завершило гідравлічні випробування теплових мереж. 49 проривів на магістральних теплових мережах, які було виявлено, уже ліквідували, а гаряче водопостачання – відновили. За інформацією прес-служби Львівської міської ради, на інших теплових мережах ремонтно-відновлювальні роботи проводять згідно з графіком.
Водночас тривають реконструкції котелень: на вулицях Караджича, 11а та Патона, 2а. Також передбачено ремонт котельного обладнання 20 котелень і 35 ЦТП, капітальний ремонт 6 котлів, заміна насосного обладнання в котельні на вул. Патона, 2а, реконструкція ЦТП на вул. Патона, 2а з повною заміною обладнання.
За інформацією „Львівтеплоенерго”, протягом цього літа підприємство планує провести капітальну реконструкцію 4 котелень, капітальний ремонт водогрійних котлів на ТЕЦ-1, встановити 30 індивідуально-теплових пунктів у Сихівському житловому масиві.




