ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові вшанують пам’ять Митрополита Антонія Ангеловича

|

У суботу у Львові відбудуться урочистості з нагоди 250-річчя від дня народження Митрополита Галицького, архієпископа Львівського, єпископа Кам`янець-Подільського Антонія Ангеловича, про це повідомила прес-служба УГКЦ.

Серед організаторів заходу є Львівська Архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви, Світовий християнський конгрес мирян УГКЦ, Центральний державний історичний архів у Львові, Львівська наукова бібліотека імені Василя Стефаника та Львівський музей історії релігії.

Розпочнуться ці заходи Архієрейською Божественною Літургією у Соборі св. Юра. Її відслужить Високопреосвященний Владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ Львівський. Святочна академія, виставка бібліографічних джерел, вшанування пам`яті Митрополита в його рідному селі Гриневі Пустомитівського району. В рамках цих заходів пройде відкриття виставки про життя і діяльність Антонія Ангеловича у Львівському музеї історії релігії.

До створення виставки долучилися, крім організаторів, історичний та Національний музеї. Серед зібраних експонатів чимало архівних документів часів Ангеловича, книги митрополичої бібліотеки, стародруки, рідкісні книги, живописні та графічні портрети та інші речі, що несуть із собою дух та атмосферу кінця ХVШ—початку XIX століття. Відкриватиме виставку Архиєпископ Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк) 8 квітня о 14 годині у Львівському музеї історії релігії, що на площі Музейній,1.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...