ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий боїться дебатів з Гудимою - Андрій Скоп

|

«Кандидат на посаду міського голови Львова Андрій Іванович Садовий або його передвиборчий штаб обманюють громадськість. Я особисто розмовляв з Андрієм Садовим і запрошував його на прямі телевізійні дебати»,—заявив у коментарі Західній інформаційній корпорації керівник штабу кандидата на посаду міського голови Львова Олекси Гудими Андрій Скоп.

За словами А.Скопа, після цієї розмови були надіслані рекомендовані листи у штаби кандидатів Василя Куйбіди та Андрія Садового із запрошенням на дебати. «Окрім того, я передав аналогічні листи-запрошення керівникам штабів Куйбіди і Садового. Відтоді минуло понад тиждень часу. Відмови не було. Отже, цинічно, або кандидат Садовий, або його штаб обманюють»,—заявив А.Скоп.

«Андрій Садовий намагається позиціонувати себе ніби з одним суперником—Василем Куйбідою, однак зараз є три реальних претенденти на посаду мера: Куйбіда, Садовий і Гудима. І, виходячи з цієї брехні, яку поширює Садовий, ми можемо констатувати, що він просто боїться дебатів. Садовий не має що сказати і не підтримує демократичних принципів виборів. Хоча його позиція абсолютно не дивує – він відверто боїться»,—додав А.Скоп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.