ОСТАННІ НОВИНИ

Шухевич знає, що пройде до міської ради

|

Лідер політичної партії УНА-УНСО Юрій Шухевич упевнений в тому, що його партія подолає чотиривідсотковий бар’єр і обов’язково потрапить до Львівської міської ради. Усі політичні рейтинги, за прогнозами яких його партія не набирає потрібної кількості голосів, Шухевич називає замовними і закликає не довіряти їм.

„Не мені вам пояснювати, як робляться усі ці рейтинги. Вони всі однозначно є політичним замовленням інших партій. Якщо я заплачу, то завтра матиму хоч 80%”, – сказав Ю.Шухевич.

На запитання, який все ж таки відсоток голосів він розраховує набрати на виборах до міської ради Львова, Юрій Шухевич чітко відповісти не наважився, він лишень сказав, що його партія точно пройде до міської ради.

Разом з тим лідер УНА-УНСО закликав журналістів не піддаватися на маніпуляції решти партій, які „не мають ідеї і дбають лише про власні інтереси”. Як приклад несерйозності інших політичних сил, Ю.Шухевич навів їхні реклами у засобах масової інформації, які „коштують величезних грошей”.

За словами Юрія Шухевича, партії, що пробираються у парламент, компенсовують свої витрати на передвиборчу кампанію за рахунок державного бюджету, а тому „маніпулюють свідомістю людей за їхні ж гроші”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.