ОСТАННІ НОВИНИ

Збори акціонерів «НПК-Галичина» розпочнуться увечері

|

Представників Львівського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) не допустили на ВАТ «НПК-Галичина» для здійснення контролю за реєстрацією учасників загальних зборів акціонерів товариства, – повідомив власкор Західної інформаційної корпорації з посиланням на головного спеціаліста Львівського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Юрія Мартинюка.

За його словами, учора керівництво товариства було попереджене та було домовлено, що за представниками ДКЦПФР приїде автомобіль та завезе їх на підприємство. Однак, сьогодні вони самостійно прибули до воріт «Галичини» о 8.55, а реєстрація мала тривати з 9 до 12 год. Юрій Мартинюк стверджує, що вони прочекали близько півгодини на представника реєстраційної комісії, який згодом відмовився впустити їх на підприємство, мотивуючи це тим, що вони спізнилися, бо, відповідно до законодавства, комісія, яка стежить за реєстрацією, має прибути на підприємство до її початку. Працівники ДКЦПФР скали акт про те, що їх не допустили на загальні збори акціонерів.

Натомість, на цей час біля прохідної ВАТ «НКП-Галичина» зібралося близько 200 осіб, яких не встигли зареєструвати до 12 год. Реєстраційна комісія прийняла рішення продовжити реєстрацію до 17 год. А загальні збори акціонерів заплановано провести о 17.15.

26 лютого голова Львівської обласної ради Михайло Сендак на громадських слуханнях у Трускавці заявив, що сьогодні, 28 лютого, зміниться власник ВАТ «НПК-Галичина». М. Сендак наголосив, що нового власника «НКП-Галичина» матиме після загальних зборів акціонерів товариства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.