ОСТАННІ НОВИНИ

Вилучили 20 тисяч штук антикуйбідівських листівок

|

Приблизно 20 тисяч штук листівок, спрямованих проти кандидата на посаду міського голови Львова Василя Куйбіди вилучили учора пізно ввечері біля будинку №5 на вулиці Павла Римлянина в центрі Львова. Як розповів керівник виборчого штабу Куйбіди Іван Рудницький, учора ввечері з приміщення Студентського братства винесли кілька пачок з друкованою продукцією без жодних вихідних даних під заголовком „Куйбіда – це корупція!”.

За словами І.Рудницького, члени штабу Куйбіди отримали про це інформацію і коли пачки з листівками винесли, то викликали міліцію, яка приїхала за кілька хвилин, поки молоді люди чекали на таксі. Їх затримали і разом з листівками повезли до Личаківського РВВС. У райвідділі виявилося, що це студенти ЛНУ імені Івана Франка, яким невідомі запропонували підробити вивезенням макулатури близько опівночі і в невідомому напрямку, бо куди везти ці пакунки, студенти мали дізнатися телефоном, вже сівши в авто.

Потім виявилося, що у приміщенні було ще кілька людей, зокрема, дівчина, яка, як стверджує І.Рудницький, кілька разів виходила з будинку і повертался та ще двоє молодих людей, яких зранку також доправляли до міліції.

Натомість дівчина-активістка „Студентського братства”, яка не представилася, заявила журналістам, що вона і є тою дівчиною, яка блукала вночі. Вона заявила, що невідомі просили її віддати ключ від підвалу, а коли вона відмовилася, то буцім її вдарили коліном по обличчю, а потім ще раз по нирках. Однак вона і після цього не здавалася і її відпустили. За словами дівчини, вона всю ніч займалася визволенням своїх побратимів з райвідділу і тому не зняла побоїв. На прохання журналістів, вона показала куди саме в обличчя її вдарили коліном, але видимих ознак удару на цьому місці не було.

Крім того, ще один активіст Братства заявив, що близько п’ятої ранку він вийшов з під’їзду і на нього накинулися кілька людей, серед яких він впізнав активіста НРУ. Вони заламали йому руки і без жодних звинувачень повезли до Личаківського РВВС, але після дачі пояснень відпустили.

Потім до журналістів звернувся керівник СБ Медичного університету, який заявив, що листівки, це продукція студентської ініціативив під назвою „Думай сам!” і що це не агітація, тому вихідні дані там не потрібні. При цьому молоді люди роздавали примірники інших своїх листівок, які практично усі спрямовано власне проти Куйбіди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.