ОСТАННІ НОВИНИ

Журнал „Ї” організовує у Львові міжнародний семінар

|

Міжнародний семінар журналу „Ї” «Стратегія розвитку українсько-польського кордону і прикордонних територій: економічний, суспільний і політичний аспекти» відбудеться завтра о 17 годині в приміщенні Львівського історичного музею. Серед учасників заходу – професор, декан факультету товарознавства Краківської економічної академії Анджей Хохул та головний редактор газети «Кур’єр Любельський» Даріуш Котляж.

До участі в семінарі також запрошені автор «Стратегії розвитку українсько-польського кордону і прикордонних територій », журналіст, експерт з питань транскордонного співробітництва, кореспондент «Львівської газети» Якуб Логінов (Польща-Україна) та професор, завідувач кафедрою торгівлі та ринкових інституцій, проректор Краківської економічної академії Анджей Шромнік.

У програмі семінару: презентація і обговорення «Стратегії розвитку українсько-польського кордону», обговорення правових підстав реформування візово-кордонної політики, далекоглядної стратегії для східної стіни, нової якості польської дипломатії та стратегії розвитку Львівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.