ОСТАННІ НОВИНИ

Колодко-мер посадить львів’ян на велосипеди

|

Кандидат на посаду міського голови Львова Мирон Колодко готовий сісти на велосипед, щоб переконати львів ’ян підтримати його кандидатуру на найголовнішу посаду міста. Сьогодні на прес-конференції він повідомив, що за тиждень до завершення виборчих перегонів запропонує своїм суперникам взяти участь у велопробізі, щоб мешканці змогли оцінити їхні можливості.

„За тиждень до завершення виборчих перегонів я запропоную усім кандидатам на посаду міського голови взяти участь у велопробізі. Хай львів’яни подивляться наскільки вони активні і відповідальні люди”, – сказав Мирон Колодко.

Він також зізнався, що до придбання автомобіля „Таврія-нова” був єдиним з депутатів, хто їздив на „Запорожці”. А зараз дуже часто користується трамваєм і в разі потреби готовий пересісти на велосипед.

Перші свої кроки на посаді міського голови Львова Мирон Клодко бачить в Ратуші. Він, зокрема, планує поправити і відремонтувати лева, що сидить при вході в мерію, упорядкувати внутрішній двір Ратуші, посадивши в ньому дерева, а також хоче відновити їдальню, яку закрили за часів господарювання колишнього міського голови Любомира Буняка.

Пріоритетом своєї діяльності Колодко-мер бачить розв’язання транспортної проблеми нашого міста. Він планує зменшити потік автомобілів через центральну частину Львова та заборонити стоянки на проспектах Свободи, Шевченка та по вулиці Дорошенка.

На запитання, де він планує взяти гроші на вирішення екологічних проблем міста, на які в міській господарці завжди бракувало коштів, Мирон Колодко відповів, що не ремонтуватиме вулиці протягом двох років, а за вивільнені у такий спосіб кошти, раз і назавжди закупить смітники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.