ОСТАННІ НОВИНИ

Володимир Янів вирішив змагатися за мерське крісло

|

Заступник міського голови з питань промисловості та підприємництва Володимир Янів вирішив також податися у кандидати в мери. Як повідомив „Львівський портал” голова міської територіальної виборчої комісії Олег Щербаков, учора він звернувся до ТВК з проханням видати йому підписні листи.

За словами Олега Щербакова, сьогодні зранку підписні листи отримали Володимир Янів та Андрій Садовий. Інший кандидат в мери Василь Куйбіда підписні листи отримав ще учора ввечері.

На сьогодні міська територіальна виборча комісія зареєструвала шість кандидатів на посаду міського голови Львова: Богдана Федоришина, Олексу Гудиму, Миколу Порайка, Петра Писарчука, Світлану Куспись та Василя Лозинського.

Що ж стосується списків кандидатів у депутати до Львівської міської ради, то наразі зареєстровані списки „Пори” та народного блоку Костенка та Плюща, ще близько 15 політичних партій та блоків отримали підписні листи і збирають підписи громадян на свою підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *