ОСТАННІ НОВИНИ

Сім кримінальних справ порушено за фактами незаконного відшкодування ПДВ

|

Минулого року ДПІ міста Львова порушила сім кримінальних справ за фактами незаконного відшкодування ПДВ, повдіомив учора під час брифінгу начальник ДПІ Львова Роман Дидимус. «Торік було виявлено 10 фактів незаконного відшкодування ПДВ на 31,9 млн. грн., а по виявлених фактах вже порушено 7 кримінальних справ” – сказав він . Окрім цього, минулого року працівники податкової міліції виявили і припинили діяльність 72 фіктивних фірм, внаслідок чого було порушено 10 кримінальних справ по фактах використання цих фіктивних фірм.

«Протягом минулого року ДПІ у м. Львові здебільшого займалась проблемами протермінованого відшкодування ПДВ. Як наслідок, ми закінчили рік з протермінованим відшкодуванням ПДВ на понад 4 мільйони гривень». Про це сьогодні, 31 січня, під час брифінгу заявив начальник ДПІ у м. Львові Роман Дидимус.

За словами Р. Дидимуса, протягом 2005 року працівниками львівської податкової було попереджено 57 фактів необґрунтованих заявок на відшкодування ПДВ на 35,3 млн. грн, передає ЗІК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.