ОСТАННІ НОВИНИ

ЛОДА обурена діями представників облради

|

Прес-служба Львівської облдержадміністрації оприлюднила сьогодні заяву щодо інциденту з працівником управління з питань внутрішньої політики ЛОДА. В ній поведінку представників обласної ради називають обурливою. Подаємо текст заяви:

„Сьогодні працівник управління з питань внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації Дмитро Архипович брав участь у виїзді голови Львівської обласної ради Михайла Сендака на завод «Сільмаш», де мала відбутися зустріч з працівниками заводу. Обмежень щодо участі в акції не було (акредитація не була потрібна).

Під брамою заводу «Сільмаш» помічник Михайла Сендака Андрій Козак в брутальній формі змусив працівника залишити мікроавтобус, в якому той перебував разом із журналістами.

Голова Львівської обласної ради Михайло Сендак пояснив працівнику управління з питань внутрішньої політики, що представники обласної державної адміністрації мають їздити з головою облдержадміністрації Петром Олійником, а обласна рада возити їх на акції не буде.

Така поведінка представників обласної ради не може не викликати обурення, особливо в світлі підписаної нещодавно угоди про співпрацю між обласною радою та обласною державною адміністрацією”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.