ОСТАННІ НОВИНИ

Потерпілих у скнилівській трагедії дезінформують

|

Потерпілі у скнилівській трагедії скаржаться, що їх дезінформують щодо місця та часу проведення засідання Верховного Суду України за їхніми касаційними скаргами. Про це “Німецькій хвилі” повідомив голова громадської організації “Скнилівська трагедія” Стефан Козак.

“Спочатку нам повідомили, що розгляд касаційних скарг відбудеться 22 лютого, а два дні тому поінформували, що 27 лютого. Ми також досі не знаємо, де саме засідатиме судова палата”, – скаржиться голова організації Стефан Козак.

Потерпілі вислали чимало звернень, аби засідання відбулося таки у Львові з огляду на те, що не всі позивачі зможуть приїхати до Києва. Касаційні скарги подали понад чотири сотні потерпілих, яких не влаштовує вирок суду та сума відшкодувань. Козак вважає, що їх зумисне дезінформують, аби обмежити їхній доступ на засідання, а отже, зменшити напругу та громадський тиск на суд. Він припускає також, що касаційні скарги потерпілих і на цьому слуханні не будуть задоволені в повному обсязі.

Адвокат одного із засуджених Віталій Домашовець підтвердив, що отримав офіційне повідомлення про судове засідання 22 лютого в Києві. Утім, він погоджується, що доречно було би провести його у Львові. Повідомляє сайт „Гаряча лінія” із посиланням на Німецьку хвилю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *