ОСТАННІ НОВИНИ

Біля Львова незабаром відкриється центр реінтеграції жінок

|

Центр реінтеграції жінок, що зазнали трудового і соціального насильства за кордоном, буде відкрито в другій декаді грудня. Як повідомила голова Західноукраїнського центру „Жіночі перспективи” Любов Максимович, у центрі жінки зможуть знайти психологічну, юридичну та фінансову підтримку.

Щоправда адреси пані Максимович назвати не змогла, оскільки жінкам, які адаптовуватимуться у центрі, часто потрібна анонімність та захист від кривдників.

Протягом року прихисток у реінтеграційному центру зможуть знайти близько 30 жінок. Їм запропонують серйозні програми психологічної та медичної адаптації, навчання та професійної підготовки. За словами Любові Максимович, до центру звернулися митці, які готові проводити для жінок і арт-терапію.

Фінансову підтримку центру наразі забезпечує Міжнародна організація міграції, щоправда Л.Максимович, має надію на співпрацю і з державними органами влади. На утримання цетру щомісяця потрібно 5-10 тисяч гривень.

„Мені хотілося б, щоб бодай кілька соціальних працівників мали державні зарплати. Ми також шукаємо спонсорів щодо харчування ”, – додала вона.

Звернутися до центру можна за телефоном інформаційної консультаційної лінії – 2962 2962.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.