ОСТАННІ НОВИНИ

Злісним боржникам “Львівгазу” підключатимуть спеціальні лічильники

|

У наступному році боржникам, котрі мають великі борги перед ВАТ “Львівгаз” підключатимуть спеціальні лічильники, які будуть працювати за принципом “платити, а потім споживати газ”. Підключення таких лічильників відбудеться наступного року в рамках проекту “Гривня”, який сьогодні під час семінару-наради з керівниками облгазів України представив начальник Департаменту обліку газу та нафти НАК “Нафтогаз України” Валерій Панасюк.

Проект “Гривня” – впровадження електронних побутових пристроїв обліку газу, які відпускатимуть газ за попередньою оплатою через спеціальну чіп-карту. Впровадження цього проекту, що здійснюється за дорученням Президента України, дасть змогу не лише вдосконалити облік природного газу та зменшити його втрати, а й суттєво поліпшити рівень оплат за газ.

“Лічильник “ TaleXus ” часто використовують в Англії та Франції”, – зауважив Панасюк . “Вартість одного такого лічильника становить 226 у.о., але вони є досить корисними у застосуванні до злісних боржників”, – підкреслив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.