ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські трудовики провели позачергову конференцію

|

ХІ позачергова конференція Львівської обласної організації політичної партії «Трудова Україна» відбулася вчора. Участь у ній взяли 46 із 56 запрошених делегатів. Про це повідомила прес-служба партії.

Делегати конференції розглянули чотири питання порядку денного.Зокрема вони обговорили загальноукраїнську політичну та внутрішньопартійну ситуацію у «Трудовій Україні» напередодні парламентських виборів та обрали чотирьох делегатів на Х Позачергову конференцію ПП «Трудова Україна», яка відбудеться 26 листопада. До делегації увійшли голова ЛОО ПП «Трудова Україна» Володимир Волошин, його заступник Василь Тимків, член президії ЛОО ПП «Трудова Україна» Сергій Пономарьов, а також голова Трускавецької МО ПП «Трудова Україна» Юрій Вологін. Крім цього під час конференції делегати вислухали звіт Володимира Волошина про зміни в керівних органах партії та підтримали ініціативу первинних партійних організацій про скликання Х Позачергової конференції партії у Києві.

Також Володимир Волошин зачитав вітальну телеграму віл голови партії Володимира Сівковича. Після цього львівські «трудовики» одноголосно висловили довіру голові ЛОО ПП «Трудова Україна».

Під час конференції голова львівської молодіжної організації «Молода Трудова Україна» Олександр Хома звернувся до присутніх із заявою від правління «Молодої Трудової України», у якій йшлося про те, що правління «повністю довіряє нинішньому партійному з’їзду та визнає лідером партії Володимира Сівковича».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.