ОСТАННІ НОВИНИ

Міська влада вирішує питання забезпечення теплом відомчого житлового фонду

|

Міські теплопостачальні організації вирішують питання щодо укладення угод на подачу тепла з мешканцями 17 будинків, які належать АТ «Галбуд», повідомляє прес-служба Львівської міської ради з посиланням на начальника управління житлов-комунального господарства Мирослава Пастущука. Цей процес займе трохи часу, оскільки йдеться про 1895 квартир.

Крім того, на виконання розпорядження про надання комунальних послуг мешканцям відомчого жита, районні адміністрації мають укласти угоди на обслуговуваня відомчого житла. У цьому випадку йдеться про шість будинків ТзОВ “Галрем”, сім будинків ДП ЖКК “Укрбуд”, ДП Львівський іподром, ДП “Текстиль”.

В.о. міського голови Зеновій Сірик запросив на останнє засідання виконкому керівників відомств. Було заслухано керівника ДП ЖКК “Укрбуд” п. Халака, який протягом тривалого часу ухиляється від відповідальності за підготовку житла, яке належить відомству, котре він очолює, до опалювального сезону. Було прийнято рішення і протокольно доручено усім районним адміністраціям, де розташований житловий фонд ЖКК “Укрбуд”, укласти угоди на обслуговування житлового ЖКК “Укрбуду”, передає прес-служба міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.