ОСТАННІ НОВИНИ

ВАТ "Концерн Хлібпром" збільшуватиме статутний фонд

|

ВАТ “Концерн Хлібпром” планує збільшити статутний фонд на 73,286 мільйони гривень шляхом випуску простих іменних акцій номіналом 1 копійка кожна. Таке ирішення збільшення статутного фонду акціонери товариства мають намір прийняти на загальних зборах, що відбудуться 7 грудня. Про це повідомила прес-служба “Концерн у Хлібпром” .

Мотив збільшення статутного капіталу – залучення додаткових фінансових та матеріальних ресурсів для розвитку виробництва.

“Це потрібно Компанії для досягненя адекватного співвідношення акціонерного та залученого капіталу, – прокоментував фінансовий директор ВАТ “Концерн Хлібпром” Роман Хрущ, – існуючий розмір статутного фонду вже не відображає масштабів діяльності Компанії. Ми динамічно розвиваємося, бізнес розширюється на що необхідні додаткові кошти. У минулому році Компанія витратила тільки на модернізацію та переоснащення підприємств, що входять у її структуру понад 9 млн. грн, а вже у 2005 році такі видатки перевищили 18 млн. грн. Відповідно до плану інвестицій до 2008 року “Концерн Хлібпром” розраховує вкласти близько 150 млн. грн у свої виробничі потужності та власну роздрібну мережу .”

На сьогодні с татутний капітал ВАТ “Концерн Хлібпром” складає 17 мільйонів 397 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.